Detail novinky:
 

Implementace is>tour v GREECE TOURS

Odstartovali jsme projekt implementace celopodnikové aplikace a rezervačního systému is>tour a portálového redakčního systému is>content do cestovní kanceláře GREECE TOURS.GREECE TOURS je středně velká cestovní kancelář specializovaná na Řecké destinace. Společnost je na trhu od roku 1990 a její vedení má jasnou strategii, která slaví úspěchy.

V současné době byla předána a akceptována první etapa implementace - tvorba katalogů a akalkulace cen, do konce měsíce října by měla být k dispozici kompletní rezervace.V souvislosti se vstupem do implementace jsme sestavili se společností GREECE TOURS tiskovou zprávu:

    Tisková zpráva č. 6/2007

    Společnost Greece tours, specialista na zájezdy do Řeckých destinací uzavřel se spol. MagicWARE, dodavatelem rezervačních systémů a řešení pro incomming i outgoing, dohodu o nasazení nové verze rezervačního systému is>tour 2.5.

    Produktová řada is>tour společnosti MagicWARE zaměřená na tour-operátory a prodejce zájezdů obsahuje rezervační systém, který je schopen poskytovat reálnou on-line rezervaci, on-line prodej i on-line odbavení klienta a to kompletně bez nutnosti kontroly operátora.

    Společnost Greece tours a MagicWARE tak chtějí přispět ke zvýšení kvality prodeje a realizace zájezdů v České republice a zajistit tak zákazníkovi kvalitnější on-line servis.
 
Zpět