Novinky

 

05.09.13
V posledním čísle COT magazínu vychází podrobný popis služby Travelmarking jako téma měsíce. Naleznete zde úvod do problematiky i základní pravidla provozování služby. Článek je možné si přečíst ZDE.
01.09.13

Travelmarking je benchmarking pro cestovní kanceláře. Jedná se systém porovnávání výkonu společnosti vůči zbytku trhu. Konkrétní vytipované veličiny jsou shromažďovány od vypovídajícího množství subjektů na trhu, jsou spočítány průměrné hodnoty a výsledek je vrácen každé zapojené CK kde si pak snadno zobrazí její pozice vzhledem k ostatním subjektům měření. Žádné údaje zapojených CK nejsou nikdy prozrazeny, neboť nejde o porovnání dvou vůči sobě, ale vždy jednoho proti anonymnímu průměru a hranicím všech ostatních. Více informací na stránkách Travelmarking.cz.

25.01.13

Vzhledem k rostoucímu zájmu o rychlé bankovní převody na internetu byl proveden průzkum potencionální úspěšnosti služby i mezi cestovními kancelářemi. Výsledky jsou více než pozitivní. Proto jsme pro Vás, společně se společností AGMO,a.s, připravili platební modul ePlatba, díky které jsou bankovní převody na internetu rychlejší a jednodušší.

22.11.12

Rádi bychom Vás informovali, že od 26. listopadu 2012 se naše společnost stěhuje do nových kancelářských prostor. V těchto prostorách Vás srdečně vítáme a věříme, že se u nás budete cítit co nejpříjemněji.

18.05.12

Osudovým spojením dvou lidí, Simony Černušákové a Romana Škrabánka, vznikla cestovní kancelář Monatour, která v letošním roce vstupuje do své jednadvacáté sezony. Ona – oheň a temperament, on – ledově klidný pragmatik. Ona – nepřeberná studnice nápadů a inspirací, on – znalec legislativy s kalkulačkou v ruce. Spojení vskutku užitečné, zvláště v podnikání.
Celý článek si můžete přečíst ZDE

18.05.12

Novým předsedou internetové sekce Asociace cestovních kanceláří České republiky se nedávno stal Ing. Tomáš Novosad ze společnosti MagicWare. V krátkém rozhovoru pro COT business nastínil, na jaká témata se sekce pod jeho vedením zaměří.
Celý článek si můžete přečíst ZDE

10.02.12

V době, kdy minimálně 70 procent českých cestovatelů hledá zájezdy na internetu, se přítomnost v síti sítí stává pro cestovní kanceláře a agentury existenční nutností. Leč nejde jen o líbivé a informacemi nabité webové stránky. Jak stoupá důvěra Čechů k on-line nákupům, roste i počet zájezdů prodaných přes internet. A tím i důležitost kvality nástrojů umožňujících bezproblémové rezervace a prodej zájezdů. Zdaleka ne všichni profesionálové v cestovním ruchu vědí, co se v této oblasti nabízí. Leckdo ještě trochu plave v terminologii. Pojďme se tedy na oblast internetového prodeje podívat poněkud podrobněji.

02.01.12

Cestovní kancelář Monatour se pro rok 2012 rozhodla nahradit původní rezervační systém novým řešením v podobě moderního rezervačního systému is>tour a zefektivnit tak celý proces obsluhy svých klientů.

09.11.11

Do 23. sezóny se cestovní kancelář Nikolas tours a.s. rozhodla vstoupit nejen řadou novinek, co se nabídky zájezdů týče, ale rovněž nasazením nového rezervačního systému is>tour a redakčního systému is>content.

08.11.11

Ke konci roku 2011 se pro implementaci nového rezervačního systému is>tour rozhodla také jedna z nejdéle působících cestovních kanceláří - cestovní kancelář MTM tour s.r.o.

24.08.11

Cestovní kancelář Viamare, spol. s r.o. je specialistou na letecké pobytové zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy. Na českém trhu působí již od roku 1992. Je nám ctí, že se do 20. sezóny vedení cestovní kanceláře Viamare rozhodlo vstoupit s novým rezervačním systémem is>tour a redakčním systémem is>content a pevně věříme, že toto rozhodnutí pomůže k jejímu dalšímu rozvoji.

23.08.11

Prostřednictvím nového automatizovaného redakčního systému is>content a rezervačního systému is>tour nabízí a prodává své zájezdy také jedna z největších moravských dopravních společností ČSAD Tišnov, spol. s.r.o., která se rozhodla nahradit původní rezervační systém novým řešením.

01.08.11

V roce 2011 byla zahájena spolupráce rovněž s cestovní kanceláří Snail Travel International, a.s., jež se specializuje na oblast Portugalska a portugalsky hovořících zemí. Cestovní kancelář Snail Travel zajišťuje komplexní služby v oblasti cestovního ruchu již 13 let.

06.01.11

Cestovní kancelář Quality tours se na počátku roku 2011 rozhodla pro implementaci rezervačního systému is>tour pro komplexní a snadné vyřizování rezervací svých klientů.

08.11.10

Vedení cestovní kanceláře Sardegna Travel se rozhodlo pro změnu rezervačního systému. Starý rezervační systém v CK nahradí nový rezervační systém is>tour. Is>tour umožní zákazníkům CK si rezervovat a zakoupit zájezd on-line přes webovou prezentaci www.sardegnatravel.cz a další produktové weby.

03.11.10

Pro cestovní kancelář Atis, a.s. jsme modernizovali objednávku zájezdu. Objednávka prošla řadou drobných změn, tak aby bylo uživatelsky příjemnější provádět rezervace.

01.11.10

Vedení cestovní kanceláře Kovotour Plus, s.r.o. se rozhodlo modernizovat rezervační systém a web. Starý rezervační systém PEAR byl nahrazený novým rezervačním systémem is>tour a redakčním systémem is>content, který umožní zákazníkům a partnerům nejen rezervovat zájezdy on-line, ale i využít automatizace obchodních procesů při nabízení a prodeji zájezdů Kovotour Plus, s.r.o.

20.10.10

Pro ruskou pobočku cestovní kanceláře AVANTI - česká cestovní kancelář, s.r.o. jsme připravili webovou prezentaci ubytovacích kapacit a nabízených programů. Webová prezentace je postavená na redakčním systému is>content, který je on-line propojený s ruskou instancí rezervačního systému is>tour. Ruská instance rezervačního systému je on-line propojená s českou instancí rezervačního systému is>tour. Navržené řešení přináší nejen výraznou automatizaci procesů, ale i validaci financí mezi systémy.

02.10.10

Mezinárodní cestovní kancelář Liberty International se nadále rozrůstá o další země působení. S růstem jsou spojené i webové stránky www.liberty-international.org, které jsme v posledních měsících rozšiřovali o následující prezentace jednotlivých kanceláří:

01.10.10

Cestovní kancelář OK Tours se rozhodla realizovat produktový web s on-line rezervací www.cestovaniproseniory.cz. Volba padla na rozšíření rezervačního systému is>tour o další funkce a webový projekt v multiprojektovém redakčním systému is>content.

15.08.10

Cestovní kancelář Rea style, s.r.o. nabízející své zájezdy pod značkou Vivamonde zahájila prodej zájezdů přes portál www.vivamonde.cz . Portál je postavený na redakčním systému is>content, který prezentuje zájezdy sestavené v rezervačním systému is>tour. Zákazníci a obchodní partneři CK mohou zájezdy také on-line zarezervovat či přímo zakoupit.

09.12.09

Tímto potvrzuje, že MAGICWARE, spol s r.o., IČ 625 76 836, se sídlem Krohova 2212/75, Praha 6, zadal v roce 2008 veřejnou zakázku a uzavřel s dodavatelem rámcovou smlouvu na zajištění ubytovacích kapacit pro delegáty a další účastníky zasedání v rámci předsednictví ČR v Radě EU na období 3. června 2008 - 1. července 2009.

30.11.09

Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřil jménem svým a jménem Sekce pro předsednictví ČR v Radě EU upřímné poděkování Vám a Vaší společnosti za poskytnutí akreditačního systému pro účastníky zasedání na ministerské, vládní a pracovní úrovni konaných v rámci předsednictví ČR v Radě EU v první polovině roku 2009, čímž jste podstatně přispěli k zajištění velmi úspěšné organizace českého předsednictví.

23.11.09

Vzhledem k platnosti nového zákona o cenách, který je platný od 18. 11. 2009 jsou cestovní kanceláře povinné uvádět celkové ceny zájezdů.

Řešíte také celkovou cenu zájezdu a hledáte vhodný rezervační systém?

Máme řešení, které pomůže Vaší cestovní kanceláři a které uvítají Vaši klienti.

  • is>tour jako jeden z mála systémů pro cestovní kanceláře umožňuje společně s redakčním systémem is>content on-line zobrazovat celkové ceny zájezdu.
18.11.09

Zahájili jsme implementaci rezervačního systému is>tour a redakčního systému is>content, které umožní on-line prodej zájezdů CK West Holiday.

02.11.09

Vedoucí cestovní kanceláře For-line tour se rozhodli pro modernizaci jejich redakčního systému. Při modernizaci redakčního systému se rozhodli společně se systémem is>content implementovat i rezervační systém is>tour, který umožní CK nabízet pouze volné zájezdy. Oba systémy umožňují zobrazovat ceny včetně příplatků. Z on-line nabídky si budou moci jejich klienti vybraný zájezd on-line zarezervovat.

27.08.09

Ve výběrovém řízení na nový rezervační systém v cestovní kanceláři Campana Tour zvítězil rezervační systém is>tour.

20.07.09

Dne 20.7. jsme úspěšně uzavřeli projekt českého předsednictví. Roční příprava a půlroční provoz si vyžádali specializovaný tým a nonstop helpdesk v českém i anglickém jazyce. Za svou činnost na projektu a bezchybný chod v době předsednictví jsme sklidili pochvalu. Poskytovali jsme zajištění a provoz 5-ti dílčích systémů vrcholného politického maratonu jednání, které čítalo na 350 akcí a 40.000 odbavených osob během půl roku. Naše služby zahrnovaly i realizaci a provoz systému z nejstřeženějších – bezpečnostní prověrky osob delegátů v devíti bezpečnostních databázích Evropy.
Obstáli jsme !

15.07.09

Zahájili jsme implementaci rezervačního systému is>tour a redakčního a prezentačního systému is>content pro CK Redok. Nosnou činností cestovní kanceláře jsou poznávací zájezdy.

13.07.09

Dokončili jsme nasazení rezervačního systému pro slovenský prodej společnosti 101 Zemek. Společnost prodává zájezdy na slovenském trhu plně on-line. Systém umožňuje zobrazení ve více měnách i rezervaci v EUR. Design je převzat od původního dodavatele a bude pravděpodobně předmětem další etapy implementace.

09.07.09

Zahájili jsme implementaci rezervačního systému is>tour a redakčního a prezentačního systému is>content pro CK Poznání. Nosnou činností cestovní kanceláře jsou poznávací zájezdy.

15.06.09

Pro internetovou kampaň na Seznam.cz a Novinky.cz jsme připravili Flash banner s automatickým načítáním dat o last-moment cenách a zájezdech z centrální databáze SunnyDays.

01.04.09

Zahájili jsme implementaci rezervačního systému is>tour a redakčního a prezentačního systému is>content pro CK Conti. Nosnou činností cestovní kanceláře jsou lyžařské zájezdy.

01.03.09

Byla dokončena implementace rezervačního systému pro společnost EuroAgentur a byl spuštěn ostrý provoz na adrese www.euroagentur.cz. Design je převzat od původního dodavatele a bude pravděpodobně předmětem další etapy implementace.

02.02.09

Cestovní kancelář MILE zahájila v novém roce 2009 prodej zájezdů přes rezervační systém is>tour. Přechod ze starého již nevyhovujícího rezervačního systému na nový rezervační systém is>tour umožní CK MILE prodávat plně své zájezdy přes internet. Pro zákazníky CK MILE to znamená moci si pohodlně vybrat zájezd a zarezervovat si dovolenou.

20.01.09

Zprovoznili jsme propojení rezervačního systému is>tour a obchodního systému CeSYS. Cestovní kanceláře, které se rozhodli pro rezervační systém is>tour mohou nechat napojit svůj rezervační systém na obchodní systém CeSYS.

22.12.08

Byl odstartován ostrý provoz webové prezentace Liberty – International, která je postavená na redakčním systému is>content.

15.12.08

Zahájili jsme implementaci rezervačního systému is>tour, redakčního a prezentačního systému is>content pro společnost CK Euroagentur.

08.12.08

Cestovní kancelář EMMA začala prodávat své zájezdy on-line přes rezervační systému is>tour a redakční systém is>content.

01.12.08

Zahájili jsme implementaci rezervačního systému is>tour a redakčního a prezentačního systému is>content pro CK LIPTOUR se sídlem v Liptovském Mikuláši, která působí na trhu už 17 let a zabývá se všemi segmenty cestovního ruchu. Nosnou činností je aktivní cestovní ruch zaměřený na Slovensko se speciálním zaměřením na Tatry.

02.10.08

Při hledání nových informací na internetu, nás zaujal jeden zajímavý článek, který se objevil 1. 9. 2008 na webu Martina Snížka. Více obsahuje samotný -

01.09.08

Vedoucí cestovní kanceláře MILE se rozhodli při modernizaci rezervačního systému pro automatizovaný on-line prodej svých zájezdů, které jim zajistí následující systémy.

25.08.08
Po rozsáhlém srovnávacím testu rezervačních systémů pro Incoming se rozhodl ředitel cestovní kanceláře Prague Incoming pro rezervační systém is>tour, který bude sloužit jako interní aplikace.
14.07.08

Zahájili jsme implementaci CRM systému, který umožní 40-ti světovým pobočkám Liberty International evidovat důležité informace o svých obchodních partnerech. Systém umožňuje podrobně spravovat jednotlivé obchodní události.

14.07.08

Zahájili jsme kompletní implementaci rezervačního systému is>tour v brněnské cestovní kanceláři EMMA.

Cestovní kancelář EMMA zahájila svou činnost ke dni 1.7.1990 a v současné době obsahuje její nabídka zájezdů téměř všechny středomořské oblasti i poznávací zájezdy po celé Evropě.

Hlavní specializací je stále Španělsko a CK EMMA je největším moravským touroperátorem pro organizaci zájezdů do této země.

07.07.08

Došlo k předání a schválení první etapy implementace celosvětového redakčního systému Liberty – International.

V první etapě byly schválené rozsáhlé grafické návrhy, které sjednocují mezinárodní skupinu poboček a zároveň respektují tradici a výjimečnost každého státu.

30.06.08
Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb. Společnost zaměstnává více než 650 zaměstnanců zdravotnických i jiných profesí. Jejich Lékaři patří odborným vzděláním i lidskými kvalitami k těm nejlepším.
30.06.08
V průběhu měsíce června proběhlo testování postaveného akreditačního systému AKROS M2G pro předsednictví ČR v EU. V systému bylo založeno 1000 nových akcí. Ke každé akci bylo vloženo 500 účastníku z 500 různých organizací. V akreditačním systému se tak nachází celkem 500.000 účastníků. V systému je spolehlivě evidováno cca 10x více účastníků než zákazník vyžaduje a to potvrzuje fakt, že systém je připravený akreditovat tisíce účastníků s dostatečnou výkonovou rezervou.
02.06.08

Zahájili jsme rozsáhlou implementaci jazykové a produktové multiverze redakčního systému is>content v Liberty International.
Liberty je celosvětová organizace o 40-ti pobočkách v různých zemí, která poskytuje rozsáhlé služby na poli cestovního ruchu.

15.05.08
Jednatelé cestovní kanceláře Golf Planet, která se specializuje na pořádání golfových turnajů a zájezdů do celého světa, se rozhodli při rozvoji své cestovní kanceláře využít moderní rezervační systém is>tour. S pomocí moderních nástrojů, které is>tour společně s redakčním systémem is>content nabízí, si budou moci nový i stávající zákazníci kupovat zájezdy s pohodlí svého domova.
07.04.08
Realizace systému pro akreditaci novinářů a delegátů na akce u příležitosti předsednictví ČR v EU vstoupil do druhé etapy – testování postaveného systému. Předání tohoto rozsáhlého systému proběhlo s týdenním předstihem a to i přesto, že byl do projektu přidán další rozsáhlý modul pro správu a rezervací sálů.
01.03.08
Byl odstartován provoz rezervačního systému is>tour pro cestovní kancelář zabývající se poznávacími zájezdy. Rezervační systém vstoupil do ostrého provozu po 3 měsících implementace. Krátce po uvolnění rezervačního systému by měl být uvolněna i nová www prezentace s plnohodnotnou on-line rezervací.
29.02.08
Jsme součástí vítězného řešení ve vládním výběrovém řízení na rezervační systém a zajištění ubytování účastníků a delegátů téměř čtyř set akcí konajících se u příležitosti předsednictví ČR v EU. Rezervační systém bude postaven na platformě M2G a is>tour a za zajištění ubytování bude odpovědná společnost Guarant International, dlouholetý partner společnosti MagicWare.
15.01.08
Společnost MagicWare se stala se svým řešením vítězem vládního výběrového řízení na dodávku akreditačního systému pro předsednictví CŘ v EU v první polovině roku 2009. Systém má zajistit akreditaci novinářů, akreditaci delegací, bezpečnostní prověrky účastníků, vydávání bezpečnostní identifikace osob a vozů. Součástí tendru bylo přizpůsobení systému na potřeby předsednictví, vybavení pracovišť pro tisk plastových identifikačních karet, a nakonec i provoz a helpdesk systému po celou dobu předsednictví. Společnost MagicWare tak obstála v konkurenci velkých tuzemských i zahraničních společností. Bodově vítězila nabídka především svou kvalitou. Termín předání systému do testovacího provozu je již první čtvrtletí 2008.
15.01.08
Byl odstartován ostrý provoz rezervačního systému is>tour pro cestovní kancelář zabývající se cenově výhodnými pobytovými zájezdy do nejoblíbenějších destinací. Rezervační systém byl implementován v rekordních dvou týdnech, doškolování osob a ladění www prezentace pak trvalo další cca měsíc. Systém je uvolněn v kombinaci rezervační systém + www prezentace prezentace s plnohodnotnou on-line rezervací.
01.12.07
Byl odstartován ostrý provoz rezervačního systému is>tour a zcela nové www prezentace pro cestovní kancelář ALEX. Tato cestovní kancelář s cca 25.000 odbavených klientů je specifická svým individuálním přístupem k marketingovým aktivitám a složitou strukturou slev a provizí. Zajištění chodu takové cestovní kanceláře je jistě silnou zatěžkávací zkouškou rezervačního systému is>tour a prezentačního systému M2G.
07.11.07
Vytvořili jsme 1. elektronický katalog členů cestovních kanceláří a cestovních agentur na CD pro Asociaci českých cestovních kanceláří a agentur, které tyto členy sdružuje. AČCKA je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu, které má v současné době 235 členů po celém území České republiky.
08.10.07
Na 15. Evropský Gastroenterologický víkend konaný na sklonku října 2007 v Paříži by mělo dorazit kolem 10 tis. účastníků. Dodavatelem CD plných texů je opět MagicWare. Již potřetí za sebou!
27.09.07
Odstartovali jsme projekt implementace celopodnikové aplikace a rezervačního systému is>tour a portálového redakčního systému is>content do cestovní kanceláře GREECE TOURS.
14.09.07
Další CD abstraktů s fulltext vyhledáváním pro lékařskou konferenci v Dubrovníku.
05.09.07
Byla spuštěna ostrá www prezentace hotelu Holiday Inn. Projekt představuje ojedinělý "designový" hotel ve dvou jazykových mutacích.
04.09.07
Odstartovali jsme projekt implementace celopodnikové aplikace a rezervačního systému is>tour a portálového redakčního systému is>content do cestovní kanceláře Balkan Travel.
01.09.07
Právě jsme dokončili implementaci bankovního agenta pod frameworkem Magic2G do celopodnikové aplikace společnosti Guarant International, největšího organizátora kongresů v ČR.
14.08.07
Byl zprovozněn další kongresový web. Tentokrát mezinárodní VideoWorkshop Radikální chirurgie v gynakologické onkologii.
06.08.07

Celkem 9 jazykových verzí katalogu běží na 19-ti národních serverech a jsou připraveny evidovat firmy a organizace polského exportu v počtu cca 1 milion záznamů.

31.07.07
Dlouhodobá spolupráce se společností Microsoft a vývoj Software dle nejpřísnějších kritérií vyústily v získání statutu Microsoft Certified Partner.
30.07.07
Pro EAS 2007 v Helsinkách, při níž se setká více než 10.000 odborníků na výzkum a léčbu atherosklerozy je dodavatelem opět MagicWare. Již potřetí za sebou!
15.07.07

Pozdně barokní sál refektáře je plně uzpůsoben k pořádání nejrůznějších typů jednání. Pro semináře nebo pracovní schůzky je ideální menší sál vybavený vší potřebnou technikou.

14.07.07
Další CD vytvořené pro mezinárodní vydavatelství Elsevier. CD obsahuje ukázky a plné texty lékařského časopisu zaměřeného na studium spánku
13.07.07

Kongres Obezitologie 2007 je součástí postgraduálního vzdělávání lékařů, zdravotních sester a nutričních terapeutů a je garantován ČLK a ČAS.


10.07.07

CD představuje katalog článků a plných textů obsažených v několika řadách odborných časopisů vydávaných v mezinárodním vydavatelství odborné literatury Elsevier.

06.07.07

Kaiseršteinský palác je další z řady historických paláců, které se obejvují na internetu. Jsou zde k dispozici informace o historii objektu, plánky sálů, poskytované služby i ceny. Cílovou skupinou je korporátní klientela i státní instituce, kterří využijí prostory k reprezentativním účelům.

02.07.07

Budova velkopřevorství se nachází stranou turistického ruchu v těsném sousedství Kampy.

Navíc zde nejste vázáni pouze na vnitřní prostory paláce. Palácová zahrada přímo vybízí k uspořádání zahradní slavnosti. Občerstvení na čerstvém vzduchu však Vaši hosté ocení i během konference

01.07.07

Redakční systém is>content, který představuje základ všech www prezentací realizovaných v MagicWare, obdržel certifikát VeriTest. Test byl proveden službou VeriTest nezávislé laboratoře LioNBRIDGE Technologies a představuje pro zákazníka jistotu, že produkt lze snadno instalovat, provoz je spolehlivý, existuje odpovídající dokumentace a je splněna celá řada dalších přísných kriterií.

17.06.07

V Hradci Králové proběhne na letišti Správčice již tradiční setkání odborníků z oblasti letecko-zdravotnických služeb, které se bude v roce 2007 konat již podeváté, a to jednak formou pátečního mezinárodního odborného kongresu s názvem HELIMED 2007 a na kongres navazující, u široké divácké veřejnosti značně oblíbené, sobotní akce s názvem HELICOPTER SHOW.