MagicWare… kdo jsme

Společnost MagicWare byla založena roku 1994. Patříme mezi společnosti, které se dynamicky rozvíjí a rostou. Náš tým je složen z odborníků majících chuť se neustále zdokonalovat a vytvářet zajímavé projekty. Víme, že je důležité držet krok s dobou a proto investujeme do dalšího vzdělávání. Synergie nadšení, znalostí a schopností, to je to, co Vám nabízíme.

Pracujeme s moderními technologiemi a myslíme i do budoucna. Naše systémy jsou universální a modulární, opakováním jednotlivých komponent jsme schopni snížit náklady, ale zachovat vysoký standard. Naši pozici na trhu se stále snažíme posilovat a upevňovat především kvalitou našich služeb a naší flexibilitou. To znamená poskytovat účelné služby v té nejlepší kvalitě za dobrou cenu.


Zaměření společnosti

Hlavní náplní činnosti je tvorba dynamických aplikací na platformě internetu. Součástí portfolia jsou klasické intranet systémy, obchodní aplikace, akademické aplikace, složitější databázové systémy i celopodnikové aplikace, které se stávají hlavní integrační platformou.


Cíle společnosti

Rádi ve své práci využíváme vize. Při stavbě všech systémů myslíme i na jejich další rozvoj a správu. Chceme Vám poskytovat úplné portfolio produktů a služeb tak, aby Vaše soustředění bylo zaměřeno na Váš hlavní business, nikoli na údržbu informačního systému.


Proč MagicWare?

  • jsme mladý a dynamický tým
  • máme zkušenosti, znalosti a nadšení pro věc
  • jsme česká společnost s mezinárodním potenciálem
  • nabízíme vysokou kvalitu za rozumnou cenu

Vždy se snažíme pochopit, co přesně zákazník potřebuje a jeho práci usnadnit a zefektivnit – přinést Vám větší zisk a jistotu.