Konzultant /obchodník
systémy pro cestovní ruch

Profil společnosti:

Dodáváme IT řešení v oblasti cestovního ruchu a rezervačních systémů. Jsme lídrem trhu v ČR, začínáme se prosazovat na dalších trzích. Stabilně rosteme, naše myšlenky a produkty udávají trendy v odvětví, ve kterém působíme.

Náplň práce:

Hledáme schopné lidi, kteří využijí svůj talent ke svobodnému růstu a rozvoji a díky práci, která je bude bavit se stanou přínosem pro firmu. Konkrétní pozici chceme vytvořit uchazeči na míru.

Co vás předurčuje pro tuto pozici:

  • Umíš ovládat informační systémy a nebojíš se učit a růst?
  • Máš zkušenosti s obchodem a obchodního ducha?
  • Umíš definovat cíle a efektivně řídit cestu k nim?
  • Máš znalosti či zkušenosti z cestovního ruchu?
  • Chceš být součástí rostoucí a inovativní společnosti?

Hledáme ty nejlepší, nebo ty, kteří se těmi nejlepšími chtějí stát u nás. Nabízíme individuální přístup, pružnou pracovní dobu, práci v příjemném pracovním i kolektivním prostředí, prostor pro osobní růst, kreativitu a seberealizaci , výhodné platové podmínky s řadou motivačních prvků.

Motivační dopis, ze kterého vyplyne, co dokážeš dnes a kam směřuješ svůj další profesní život spolu s aktuálním životopisem prosím zašli na e-mail: zamestnani@magicware.cz.

MagicWare, s.r.o., Lighthouse Vltava Waterfront Towers , Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7 Holešovice, www.magicware.cz , tel.: +420 222 260 999, e-mail: zamestnani@magicware.cz