Magic Ware - Kariéra

.NET programátor

Hledáme kandidáty na pozici C# / ASP.NET developer – SW solution architect
Vaší pracovní náplní bude zejména vývoj špičkové aplikace fungující v cestovních kancelářích, leteckých společnostech a kongresových agenturách. Jedná se o moduly rezervačního systému, inventárního systému či redakčního systému pracujícího nad pokročilým firemním aplikačním frameworkem. Jsme lídrem v oboru a hledáme kolegy, se kterými budeme určovat směr budoucnosti.

Požadavky:

  • Výborná znalost jazyka C# a platformy ASP.NET (verze 3.5 a 4 výhodou)
  • Zkušenosti s MS.NET Frameworkem 2-4.5
  • Zkušenosti s SQL (MSSQL výhodou)
  • Znalost webových technologií (X)HTML/CSS/JavaScript
  • XML a základní zkušenosti s XSL transformacemi
  • Analytické myšlení
  • Pečlivost a schopnost přebírat zodpovědnost
  • Výhodou znalost AJ
Nabízíme:
  • Velmi atraktivní platové ohodnocení odpovídající schopnostem a výkonu
  • Mladý, pohodový kolektiv
  • Relativně volnou pracovní dobu
  • Individuální přístup k Vašim potřebám a vzdělávání.
  • Zajímavá práce na špičkových technologiích

Html / CSS kodér (sitebuilder / webmaster)

Náplň: Kódování HTML šablon webových stránek a kaskádových stylů CSS v redakčním systému is>content.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • znalost HTML, CSS
  • znalost přípravy grafických podkladů v Adobe Photoshop
  • znalost pravidel přístupnosti a použitelnosti webu
  • přehled o chování (interpretaci) CSS v různých webových prohlížečích
  • dobré komunikační schopnosti, práce v týmu
  • výhodou je znalost XML, JavaScript

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • zázemí stabilní firmy
  • různorodou práci v oblasti tvorby webů pro cestovní ruch
  • možnost osobního a profesního růstu v týmu odborníků
  • mladý pohodový kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu (orientace na projekty)
  • individuální přístup k Vašim potřebám
  • dobrá dostupnost ( od metra C – Nádraží Holešovice )
  • v případě potřeb možnost práci vykonávat částečně z místa mimo kancelář
  • nástup IHNED

Konzultant / Obchodník

Hledáme schopné lidi, kteří využijí svůj talent ke svobodnému růstu a rozvoji a díky práci, která je bude bavit se stanou přínosem pro firmu. Konkrétní pozici chceme vytvořit uchazeči na míru.

Více informací ZDE.

Máte zájem o více informací?

Reference