Konzultant pro oblast cestovního ruchu

Profil společnosti:

MagicWare, s.r.o. – jsme společnost poskytující cestovním kancelářím softwarová řešení a konzultace. Náš produkt patří k nejlepším na trhu , máme významný podíl na trhu v České republice a silný potenciál na dalších trzích. Hledáme kolegy, se kterými chceme dosáhnout na další mety.

Náplň práce:

Vaším úkolem bude komunikace se zástupci cestovních kanceláří. Budete identifikovat ty jejich potřeby, které jako firma umíme naplnit, navrhovat řešení, připravovat nabídky, sjednávat obchod, starat se o oboustranně spokojený obchodní vztah, šířit dobrou náladu a optimismus.

Co vás předurčuje pro tuto pozici:

  • zkušenosti nebo kontakty v cestovním ruchu
  • přátelský vztah k IT, internetu, mobilním aplikacím a facebooku
  • schopnost stručně se vyjádřit a vyřešit problém
  • baví vás komunikace s lidmi
  • umíte prodat hodnotu a obchodovat

Nabízíme:

Co neumíte, to vás naučíme. Potřebujeme od vás především dobré lidské vlastnosti a schopnost prosadit se. Zbytek je otázka několika týdnů praxe. Odhalíme a pomůžeme využít váš potenciál.

MagicWare… kdo jsme

Společnost MagicWare byla založena roku 1994. Patříme mezi společnosti, které se dynamicky rozvíjí a rostou. Náš tým je složen z odborníků majících chuť se neustále zdokonalovat a vytvářet zajímavé projekty. Víme, že je důležité držet krok s dobou a proto investujeme do dalšího vzdělávání. Synergie nadšení, znalostí a schopností, to je to, co Vám nabízíme.

Pracujeme s moderními technologiemi a myslíme i do budoucna. Naše systémy jsou universální a modulární, opakováním jednotlivých komponent jsme schopni snížit náklady, ale zachovat vysoký standard. Naši pozici na trhu se stále snažíme posilovat a upevňovat především kvalitou našich služeb a naší flexibilitou. To znamená poskytovat účelné služby v té nejlepší kvalitě za dobrou cenu.

Místo práce:

Lighthouse, Jankovcova 2c, Praha 7

Termín nástupu:

leden 2014

Na e-mail: zamestnani@magicware.cz prosím odešlete:

  • - životopis s fotografií
  • - dopis, kde uvedete, co vás v životě motivuje a čeho chcete dosáhnout. Vaše hodnoty nás zajímají!
  • - v předmětu e-mailu uveďte název pozice

Těšíme se na Vás!